Яка Монтажна Піна Краще
Часто при будівельних або ремонтних роботах виникає необхідність в матеріалі, яким можна заповнити щілину, отвір, стик або шов. Така потреба з'являється при установці вікон і дверей, а так само інших використовуваних в будівництві елементів. Кращому варіантом для вирішення поставлених завдань стане монтажна піна . У цій статті буде дана докладна інформація про те, як вибрати необхідну монтажну піну, на що варто звернути увагу і яким з безлічі представлених на ринку марок віддати перевагу.
Що таке однокомпонентна монтажна піна?
За складом розрізняють два види монтажної піни: однокомпонентну і двокомпонентну. Перша зустрічається набагато частіше, та й використання її набагато простіше і зручніше. Упакована однокомпонентна піна в аерозольну упаковку і по суті своїй є поліуретановим герметиком. При цьому по суті речовина в балоні є сумішшю з кількох речовин. Основа піни синтезується з ізоціаната і полиола, отримане в результаті речовина є форполимера. Хімічна реакція частково відбувається всередині балона, але здебільшого - при контакті з повітрям, внаслідок чого утворюється поліуретан. Піноутворювачем для будь-якого з полімерів служитиме суміш скраплених газів (бутан, ізобутан, пропан), який називається пропеллент. Завдяки цій же суміші створюється тиск, під яким форполімер виходить з балона.
При виході з балона складу через контакт з повітрям перетворюється в піну і збільшується в об'ємі в 20-40 разів. Завдяки різкому розширенню, ця піна здатна заповнити собою навіть важкодоступні порожнини. Протягом короткого проміжку часу маса твердне через вологу, яку містить повітря. Для збільшення швидкості затвердіння можна уволо так само поверхню, на яку буде завдано склад. Для завершення хімічної реакції складу потрібні приблизно добу - за цей час пеня твердне, перетворюючись в хімічно стабільний поліуретан. Великою перевагою цієї речовини є міцність, стійкість до вологому середовищі, а так само нешкідливість. Завдяки своїй пористій структурі, поліуретан є прекрасним ізолятором.
Використовувати монтажну піну можна при роботі практично з будь-яким будівельним матеріалом: бетоном, каменем, залізом, деревом, пластиком. Це дозволяє застосовувати її в найширшому спектрі будівельно-монтажних робіт: установка вікон і дверей, тепло- і шумоізоляція, герметизація стиків, щілин, і водовідводів, а так само при необхідності герметизації окремих елементів.