шпаклівка Види

шпаклівка Novol

Шпаклівка автомобільна види характеристики методи нанесення


В процесі ремонтних робіт важливо все: і матеріали, які використовують при обробці, і сама технологія робіт, і, звичайно ж, досвід і навички того, хто всі ці роботи виконує. Якість оздоблювальних і витратних матеріалів грає чи не першорядну роль в ремонті. Іноді буває важко зробити правильний вибір серед різноманітної продукції, яку зараз нам пропонує ринок будматеріалів, тому необхідно хоча б трохи орієнтуватися в різновидах наданої продукції.

Прогрес з кожним роком розвивається все стрімкіше і все нові і нові матеріали з'являються на прилавках магазинів. Це стосується і шпаклівок - спеціальних складів для попередньої обробки, вирівнювання і підготовки різних поверхонь. Шпаклівка представляє собою суміш, за консистенцією нагадує пасту. Такий склад дуже зручно наносити на поверхню, для цього використовують спеціальний шпатель. Після висихання складу твердне, і все надлишки видаляються за допомогою наждачного паперу.

Перед початком робіт важливо правильно вибрати шпаклівку, адже вони бувають декількох видів в залежності від функціонального призначення, складу або ступеня готовності до використання.

Види шпаклівок по мірі готовності до застосування

Перш за все, шпаклівки діляться на сухі і готові до застосування.

Сухі шпаклівки готуються перед самим застосуванням і являють собою спеціальну суміш з необхідних речовин, що знаходяться в певних пропорціях. Склад зберігається в мішках, а для його приготування досить додати вказану в інструкції, що додається певна кількість води. Переваг у сухих шпаклівок багато. Перш за все, це недорога ціна, а при правильному використанні - гарна якість матеріалу. Приготувати суміш досить легко, але необхідно чітко слідувати інструкції. Порушувати зазначені в інструкції пропорції суворо забороняється, тому тут необхідно гранична точність і акуратність.

Такі шпаклівки застосовуються для будь-яких видів робіт, навіть для самих тонких - і це ще одне їх перевага.

Шпаклівка Текс

шпаклівка Оптом

шпаклівка Базова

шпаклівка ПВА