Вартість Монтажною Піни

вартість монтажної піни

Ціна установка міжкімнатних дверей lnogradski.ru

При виконанні будівельних та ремонтних робіт часто виникає необхідність якісної герметизації і утеплення конструкційних стиків, місць примикань. Традиційні розчини і теплоізоляційні матеріали для цього не підходять, так як вони не здатні заповнити шов на всю глибину без утворення повітряних порожнин. Для виконання подібних завдань застосовується монтажна піна - простий у використанні і доступний за вартістю матеріал.

Особливості

Піна для монтажу являє собою поліуретановий предполімер, укладений в герметичну тубу. До основної речовини додають також стабілізатори, присадки, гази-витискувачі і компоненти, що збільшують адгезію. При контакті матеріалу з повітрям запускається реакція полімеризації, в ході якої утворюється велика кількість газу. В результаті монтажна піна в кілька разів збільшується в об'ємі і застигає, утворюючи жорстку пористу структуру, непроникну для рідких і газоподібних речовин. Матеріал проявляє високу адгезію до всіх типів поверхонь, не кришиться при низьких температурах, не вбирає воду і не руйнується під її впливом.

Галузь застосування

Набір відмінних характеристик і доступна ціна монтажної піни визначили її широку затребуваність в будівництві. Матеріал використовується для виконання наступних операцій:

  • ущільнення віконних і дверних коробок;
  • заповнення швів і тріщин;
  • ізоляції розвідних електромереж;
  • герметизації покрівлі;
  • фіксації пінопласту, пінополістиролу;
  • шумо- і віброізоляції трубопроводів і т. д.

Рекомендується захищати піну від прямої дії сонячних променів. Для цього її шпаклюють або закривають декоративною обробкою.

У нашому інтернет-магазині завжди є в продажу побутова, професійна і вогнестійка монтажна піна таких брендів як Soudal, Makroflex, Kim Tec і інших. У нас оптимальна ціна. Ми пропонуємо купити продукцію оптом з доставкою по Москві. При необхідності ми відправимо товар в регіони за допомогою транспортної компанії. Ви можете уточнити умови у наших фахівців, залишивши заявку на сайті.

Фігурки з Монтажної Піни

Витрата Монтажної Піни

Фігури з Монтажною Піни

Вибір Монтажної Піни