Належна зовнішня ізоляція

Деякі будівельні матеріали добре поглинають і зберігають сонячне тепло. Теплова маса, яка зберігає Ваш будинок комфортним

Ці матеріали важкі і щільні, і тому мають високу технічну масу. Звичайні матеріали, використовувані для термічної маси, включають бетон або заповнений бетонний блок, камінь або кам'яну кладку, як правило, використовується в підлогах або стінах. Вы можете заказать и купить панели Termoplaza от производителя по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

При правильному використанні - потрібну кількість в потрібному місці, з належної зовнішньої ізоляцією - теплова маса може допомогти підтримувати комфортні температури всередині вашого будинку круглий рік. Теплова маса буде поглинати тепло від сонця протягом дня і випромінювати його, так як температура падає днем протягом вечора. Теплова маса знижує кімнатну температуру протягом полудня і раннього дня і підвищує кімнатну температуру ближче до вечора і раннім вечірнім годинам.

Вбудовування теплової маси в ваш новий будинок або ремонт не повинно збільшувати витрати. Гроші, використані для килимового покриття, можуть, наприклад, бути витрачені на полірування відкритого бетонної підлоги.

Теплова маса матеріалів

Ймовірно, найпростіша форма теплової маси - це бетонна плита підлоги. Ви також можете використовувати бетонні блоки, плитку, цегла, утрамбовану землю і камінь. Три фактори визначають, наскільки добре матеріал поглинає і зберігає тепло.

Ідеальний матеріал це:

щільний і важкий, тому він може поглинати і зберігати значну кількість тепла (більш легкі матеріали, такі як деревина, поглинають менше тепла)

досить хороший провідник тепла (тепло повинно бути в змозі текти всередину і назовні)

має темну поверхню, текстуровану поверхню або те й інше (допомагає поглинати і перєїзлучать тепло).

Матеріали з різною теплової масою поглинають різну кількість тепла і займають більше часу (або коротше), щоб поглинути і перєїзлучить його. Наприклад, цегляна стіна має більш високу теплову масу, ніж дерев'яна порожнину, тому вона буде поглинати більше тепла, ніж дерев'яна стіна такої ж товщини.

Коли сонце світить в кімнату, а повітря тепле, тепло буде поглинатися стінами, підлогою та іншими поверхнями в кімнаті.

Скільки тепла вони можуть утримувати, залежить від того, з чого вони зроблені і наскільки вони товсті. Деякі матеріали можуть поглинати багато тепла, не сильно нагріваючись. Інші стануть досить теплими після поглинання невеликої кількості тепла. Теплова маса матеріалів відноситься до перших. Це означає, що, якщо, наприклад, бетонну підлогу піддається впливу прямих сонячних променів, він зможе поглинати і накопичувати велику кількість тепла і повільно його виділяти.

Інший матеріал, наприклад, дерев'яна підлога, не може поглинати і зберігати стільки тепла, так що тепло, яке він поглинає, виділяється швидко. В результаті велика частина енергії сонячного світла швидко потрапить в навколишнє повітря, підвищуючи температуру в приміщенні в найтепліші періоди дня.

Монтажна Піна Пістолет

Клей Піна для Пінопласта

Монтажна Піна Властивості